نمايشگاه بين المللي ماشين آلات و محصولات نساجي ،چرم و صنايع وابسته
آرشیو اخبار
رييس انجمن صنايع نساجي ايران : اصفهان، قوي ترين ركن نساجي ايران است/ نگاه تخصصي به اين نمايشگاه بايد مورد حمايت قرار گيرد

رییس انجمن صنایع نساجی ایران آمادگی این انجمن برای حمایت از دوازدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی اصفهان را اعلام کرد و گفت: نگاه تخصصی به این نمایشگاه باید مورد حمایت قرار گیرد. 

1396/10/06
عضو هيأت علمي دانشگاه صنعتي اصفهان مطرح كرد: استقبال فراوان صنعتي ها از نخستين ايده بازار نساجي كشور

ایده نحوه کاربرد رنگ های گیاهی در رنگرزی لباس ها و کاهش بیماری های ناشی از رنگ های شیمیایی در این برنامه به عنوان اولین ایده برگزیده شد.

1394/10/28
درد دل فعالان صنعت نساجي با مسوولان وزارت صنعت و معدن به بهانه نمايشگاه اصفهان/ وضعيت اشتغال اصفهان يك بمب در آستانه انفجار است

رییس اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به این که مرکز نمایشگاه اصفهان در شرایط سخت فیزیکی خود در سال های گذشته و دور از همه حاشیه های سیاسی، کیفیت عناوین نمایشگاهی اصفهان را حفظ کرده و حتی ارتقا داد، بیان داشت: نمایشگاه اصفهان کارنامه قابل قبولی از خود به جای گذاشته و در نمایشگاه های خارج از کشور نیز پیشرو بوده است. 

1394/10/26
پلمب مغازه‌ها آخرين راهكار مبارزه با قاچاق نساجي است/ طرح استراتژي توسعه صنعت نساجي به زودي ارايه مي شود

زمانی که در یک فصل از مد عقب می افتیم، برخی پوشاک را با قیمت پایین و به صورت قاچاق وارد کشور کرده و به صورت برند خارجی در بازار توزیع می کنند در حالی که 95 درصد این محصولات تقلبی هستند و در نهایت به تولید داخلی ضربه خواهند زد. 

1394/10/26
نقش نمايشگاه در پيوند دادن ايده ها، محصولات و خدمات به بازار واقعي كسب و كار

چرا و چگونه است که صنعت نساجی ایران، با آن همه قدمت و شکوه و توانمندی، برند مطرحی را روانه بازار جهانی نکرده که هیچ، در حوزه داخلی نیز نتوانسته آن گونه که باید و شاید، اعتماد مصرف کننده و خریدار هموطن را جلب کند.

1394/10/25
در افتتاحيه يازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت نساجي اصفهان عنوان شد: لزوم توسعه و بازسازي واحدهاي نساجي در پساتحريم

هشت هزار واحد صنعتی در استان اصفهان وجود دارد که از این میزان حدود دو هزار و 200 واحد، مربوط به صنعت نساجی است.

1394/10/25
قائم مقام وزير صنعت در نمايشگاه نساجي اصفهان اعلام كرد: نياز 20 درصد از صنعت نساجي كشور به نوسازي و تعويض ماشين آلات

حجم تجارت جهانی نساجی حدود 800 میلیارد دلار است و با توجه به این حجم تجارت، کشور ما نیز می تواند در این بازار حضور گسترده داشته باشد.

1394/10/25
در نمايشگاه نساجي اصفهان مطرح شد: اعلام آمادگي وزارت صنعت براي ايجاد شهرك پوشاك در اصفهان

بر اساس آخرین آمارها 4.8 درصد هززینه خانوار در پوشاک صرف می شود و سهم بازار پوشاک در کشور حدود 11 میلیارد دلار است.

1394/10/25
افتتاح يازدهمين نمايشگاه بين المللي صنعت نساجي با حضور مسوولان كشوري در اصفهان

4 شرکت از کشور ترکیه در زمینه ماشین آلات، رنگ و مواد شیمیایی، چاپ و تکمیل در این نمایشگاه به صورت مستقیم حضور یافته اند. 

1394/10/23
آيا نمايشگاه اصفهان، ايده هاي نوين نساجي را به بازار مي رساند؟

حدود 10 ایده برای ارایه در ایده بازار صنعت نساجی در تاریخ 27 دی برگزیده می شود و در مراسم ایده بازار هر یک از ایده پردازان 3 دقیقه زمان دارند تا ایده خود را ارایه کنند و 5 داور از دانشکده نساجی، شهرک علمی و تحقیقاتی و مرکز رشد دانشگاه و نیز از بخش صنعت ایده ها را داوری خواهند کرد.

1394/10/22